U14 American
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 1 3rd Place 6th Place
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 2 4th Place 5th Place
Sat. 3/3 5:00 PM Pilgrim C Semi 2 2nd Place Highest Remaining Seed
Sat. 3/3 6:20 PM Pilgrim C Semi 1 1st Place Lowest Remaining Seed
Sun. 3/4 11:10 AM Pilgrim C FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
2004 American
Sat. 3/3 9:00 AM Pilgrim C Semi 2 2nd Place 3rd Place
Sat. 3/3 10:20 AM Pilgrim C Semi 1 1st Place 4th Place
Sun. 3/4 12:30 PM Pilgrim C FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
2004 National
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 1 3rd Place 6th Place
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 2 4th Place 5th Place
Sat. 3/3 1:10 PM Edge Lower Semi 2 2nd Place Highest Remaining Seed
Sat. 3/3 3:40 PM Edge Lower Semi 1 1st Place Lowest Remaining Seed
Sun. 3/4 2:00 PM Edge Lower FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
2005 American
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 1 3rd Place 6th Place
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 2 4th Place 5th Place
Sat. 3/3 4:00 PM Brighton Semi 2 2nd Place Highest Remaining Seed
Sat. 3/3 5:30 PM Brighton Semi 1 1st Place Lowest Remaining Seed
Sun. 3/4 11:30 AM Brighton FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
2005 National
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 1 3rd Place 6th Place
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 2 4th Place 5th Place
Sat. 3/3 2:20 PM Pilgrim C Semi 2 2nd Place Highest Remaining Seed
Sat. 3/3 3:40 PM Pilgrim C Semi 1 1st Place Lowest Remaining Seed
Sun. 3/4 9:50 AM Pilgrim C FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
2006 American
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 1 3rd Place 6th Place
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 2 4th Place 5th Place
Sat. 3/3 11:40 AM Pilgrim C Semi 2 2nd Place Highest Remaining Seed
Sat. 3/3 1:00 PM Pilgrim C Semi 1 1st Place Lowest Remaining Seed
Sun. 3/4 10:15 AM Haverhill – Gold FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
2006 National
Sat. 3/3 10:45 AM Tewksbury 1 Semi 2 2nd Place 3rd Place
Sat. 3/3 12:00 PM Tewksbury 1 Semi 1 1st Place 4th Place
Sun. 3/4 10:40 AM Haverhill – Blue FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
2007 American North
Sat. 3/3 2:10 PM Valley Sports 1 Semi 2 2nd Place 3rd Place
Sat. 3/3 3:40 PM Valley Sports 1 Semi 1 1st Place 4th Place
Sun. 3/4 9:10 AM Haverhill – Blue FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
2007 American South
Sat. 3/3 9:10 AM Tewksbury 2 Semi 2 2nd Place 3rd Place
Sat. 3/3 10:25 AM Tewksbury 2 Semi 1 1st Place 4th Place
Sun. 3/4 12:10 PM Haverhill – Blue FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
2007 National
Sat. 3/3 5:10 PM Edge Lower Semi 2 2nd Place 3rd Place
Sat. 3/3 6:40 PM Edge Lower Semi 1 1st Place 4th Place
Sun. 3/4 2:50 PM Edge Upper FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
2008 American
Sat. 3/3 9:40 AM Ice Den Semi 2 2nd Place 3rd Place
Sat. 3/3 11:10 AM Ice Den Semi 1 1st Place 4th Place
Sun. 3/4 11:10 AM Ice Den FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
2008 National
Sat. 3/3 10:10 AM Edge Lower Semi 2 2nd Place 3rd Place
Sat. 3/3 11:40 AM Edge Lower Semi 1 1st Place 4th Place
Sun. 3/4 12:30 PM Edge Lower FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
Mite American
Sat. 3/3 11:00 AM Brighton Semi 2 2nd Place 3rd Place
Sat. 3/3 12:30 PM Brighton Semi 1 1st Place 4th Place
Sun. 3/4 10:00 AM Brighton FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2
Mite National
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 1 3rd Place 6th Place
Fri. 3/2 TBA Higher Seed Host Quarter 2 4th Place 5th Place
Sat. 3/3 8:15 AM Haverhill – Blue Semi 2 2nd Place Highest Remaining Seed
Sat. 3/3 9:05 AM Haverhill – Gold Semi 1 1st Place Lowest Remaining Seed
Sun. 3/4 8:55 AM Haverhill – Gold FINAL Winner Semi 1 Winner Semi 2